Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zapraszamy na obchody Narodowego Święta Niepodległości

Burmistrz Olesna Sylwester Lewicki serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego udziału w miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

O godzinie 11.00 w kościele pw. Bożego Ciała, odbędzie się msza św. w intencji Ojczyzny z udziałem delegacji i  pocztów sztandarowych. Po niej nastąpi przemarsz pod pomnik Lotników Polskich na cmentarzu komunalnym, gdzie złożone zostaną kwiaty, a uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 wystąpią z okolicznościowym programem artystycznym.

Po południu, o godzinie 17.30,  serdecznie zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury na występ wyjątkowej artystki - Edyty Geppert, poprzedzony programem w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Oleśnie.

Edyta Geppert tworzy swój własny, nieporównywalny z innymi wykonawcami, teatr piosenki. Nie lubi, gdy się mówi o niej wokalistka. Nie chce też określać tego, co robi słowami "poezja śpiewana". Po prostu śpiewa piosenki.

Recital Edyty Geppert to znakomita okazja do spotkania z jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania kontrastowych nastrojów - piosenki liryczne są zderzane z dramatycznymi, a dramatyczne - z zabawnymi, tzw. kabaretowymi. Jej recital to niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich dostarczają publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.


UWAGA - W sytuacji, gdy ktoś z Państwa posiada wejściówki, a nie będzie mógł się pojawić na wydarzeniu prosimy o przyniesienie ich do sekretariatu MDK lub kontakt telefoniczny 34 358-24-45.


Geppert.jpeg

 

Wersja XML