Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zaproszenie na bezpłatne badanie profilaktyczne

SZANOWNI PAŃSTWO,

Szpital Wojewódzki w Opolu przy ul. Katowickiej zaprasza na badania kolonoskopowe w Pracowni Endoskopowej w „Programie badań przesiewowych dla wczesnego wykrywania raka jelita grubego" (finansowanym przez Ministerstwo Zdrowia). Badanie profilaktyczne oraz preparat do przygotowania są bezpłatne. W badaniu mogą wziąć udział bez skierowania:

osoby w wieku 50-65 lat, osoby w wieku 40-65 z dodatnim wywiadem rodzinnym w kierunku raka jelita grubego, osoby bez objawów sugerujących raka jelita grubego, które nie miały kolonoskopii w ostatnich 10 latach w ramach Programu przesiewowego, nie trzeba być ubezpieczonym, wystarczy PESEL. Kolonoskopia to obejrzenie „od środka" całego jelita grubego za pomocą giętkiego instrumentu wprowadzonego przez odbyt. Do badania trzeba odpowiednio oczyścić jelito - dokładna instrukcja będzie udzielona po ustaleniu terminu badania. Badania wykonywane są przez bardzo doświadczonych lekarzy.

Profilaktyczna kolonoskopia:

Tryb zgłaszania się na badania:

kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00 - 17.00 pod numerem tel. 506 218 413 lub osobisty w Pracowni Endoskopowej przy ul. Katowickiej 64 (wysoki parter), odbiór w Pracowni preparatu do przygotowania wraz z instrukcją stosowania oraz wypełnienie ankiety (dostępnej również na stronie internetowej www.szpitalopole.pl).

Szczegółowe informacje o przesiewowych badaniach kolonoskopowych pod numerem tel. 506 218 413 od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00 - 17.00.

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W PROGRAMIE

Wersja XML