Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Spotkanie ze strażakami z Wysokiej – wicemistrzami Opolszczyzny w sportach pożarniczych

Brak opisu obrazka
Sylwester Lewicki – Burmistrz Olesna, we wtorkowy wieczór, 3 lipca, spotkał się z drużyną Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysokiej, która w dniu 23 czerwca została wicemistrzem Opolszczyzny podczas wojewódzkich zawodów sportowo-pożarniczych.

Start w opolskich zawodach wojewódzkich poprzedzony został zwycięstwami w 2017 roku w zawodach szczebla gminnego i powiatowego. Rangę wyniku zawodów podnosi także fakt startu w nich aż 14 drużyn reprezentujących wszystkie powiaty województwa opolskiego.

Podczas życzeń Burmistrz zaznaczył, że zwycięstwo drużyny z Wysokiej pozytywnie wpływa na wizerunek gminy Olesno w województwie. W imieniu społeczeństwa złożył podziękowania za działalność ratowniczą i służbę drugiemu człowiekowi (warto tu dodać, że Wysoka w ubiegłym roku uczestniczyła w ponad 70 akacjach ratowniczo-gaśniczych). Burmistrz życzył wszystkim strażakom zdrowia, bezpiecznych powrotów z akcji ratowniczych oraz wszelkiej pomyślności osobistej i zadowolenia z pracy zawodowej.

W spotkaniu uczestniczyli także: st. kpt. Wojciech Wiecha - członek prezydium zarządu gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Oleśnie oraz Tadeusz Rutko - Komendant Gminny OSP w Oleśnie. Strażacy otrzymali upominki w postaci urządzeń elektrycznych. Spotkanie, które odbyło się w remizie jednostki upłynęło w niezwykle sympatycznej atmosferze, a zakończyło się wspólną kolacją.

 

 

Wersja XML